Вторник, 24.04.2018, 17:01

Тур Центр Кременчуга

Статистика

МАЙСКИЕ ПРАЗДНИКИ

тел./факс (0536) 703-788,    067-27-99-246,     066-340-6929,    093-75-03-105 Cайт:tиг.аt.ua           

email: mandrivnik@inbox.ru                 Кременчук  вул.Гагарина, 16 (вход с двору)

 небо за мріями !!!"

Бакота - Кам'янець-Подільський - Чернівці - Хотин - Меджибіж - Вінниця 

дата:   17.05-21.05. 2018р.

Ціна: 2000 грн

        ДЮОЦ  «МАНДРІВНИК» запрошує Вас по маршруту :

 Цвітіння «Нарцисів» і «Сакури» в Закарпатті

      Львів - Чинадієво - Мукачево- Берегово – Хуст – озеро Синевир -  водоспад Шипіт – Львів

  в 15-20  Виїзд з Кременчука

           08:35 . Зустріч групи на вокзалі  та виїзд зі Львова.
Санаторій Карпати – Чинадієво. Екскурсія палацом Шенборна. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
Мукачево. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).
Екскурсія замком.

Берегово. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та казино “Золота пава”.
Купання в термальному басейні, дегустація вин.
21:30 Поселення в садиби сільського зеленого туризму (Берегівський р-н). Вечеря. Ночівля

2 день  08:00 сніданок і виїзд. Далі наша екскурсія триває на галявину нарцисів в урочищі Кереші, м околиці м.Хуст . Унікальність Долини нарцисів полягає в тому, що вона знаходиться не в горах, а на рівнині, що само по собі незвично для цієї квітки. Це єдине місце в світі, де нарциси цвітуть на висоті 180 метрів над рівнем моря. У всьому світі є всього кілька місць меншої площі.

Озеро Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.  Екскурсія.
Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.  Огляд водоспаду Шипіт.
Повернення у Львів. Ночівля

 8.05.17р. Львів  Факультативно – Оглядова пішохідна екскурсія «Старовинний Львів» включає: ознайомлення з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св.Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба - всі 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідини Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського монастиря. Відвідини аптеки-музею і на вибір: музею зброї «Арсенал» (одна з найбільших колекцій в Україні),  історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я.

      08.05.17.   Виїзд зі Львова в  15-36.

      09.05.17.  Приїзд в Кременчук.

 

На Вас чекають:
- знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією мешканців Закарпаття: українцями-русинами (бойками, лемками, долинянами), угорцями та ромами;
- найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, панорамний огляд Виноградівського, Королівського і Хустського замків;

- мальовничі гірські пейзажі, найбільше озеро Карпат – Синевир, водоспад Шипіт, купання в термальному басейні міста Берегово
- дегустація найкращих марочних вин Закарпаття у стародавніх винних підвалах та дегустація вин приватних господарів Берегівського району.

 Ціна путівки - 2100 грн.

У вартість ВХОДИТЬ:
проїзд-  поїзд -  автобус;
проживання
  2 ночі;
супровід гіда-екскурсовода;
екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах;
страхування на час подорожі.

Харчування - 1 сніданок, 1 вечеря.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються:
харчування
вхідні квитки в туристичних об’єктах.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустація вина:
- палац Шенборна: загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі - 20 грн., студенти, пенсіонери - 15 грн., діти до 14 років - 10 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 140 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери - 120 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- дегустація вин: 45 грн., екскурсія без споживання вина – 25 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
- озеро “Синевир”: загальний – 12 грн., студенти і школярі – 3 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно